Aktuálně prodáváme

Aktuálně prodáváme

Aktuální inzeráty produktů určených k prodeji
(Otevře se v novém okně)

Co prodáváme

Ledničky a mrazničky

Mikrovlnné trouby

Pračky

Mrazící boxy

Myčky nádobí

Sušičky prádla

Katalogy produktů výrobců

Volně stojící spotřebiče 2018 Candy

(otevře se v novém okně)

Katalog produktů
(otevře se v novém okně)

Opravy ledniček a chladniček
Provádíme servis a opravy chladniček a mrazniček všech značek a typů v domácnostech i firmách. V pracovní dny do 24 hodin od objednání.
Specializujeme se na záruční i pozáruční servis chladniček a mrazniček značek Baumatic, Beko a Gorenje. Chladničky a mrazničky těchto značek můžete u nás i zakoupit.
Opravy provádíme rychle a dle Vašich časových možností.

 

Pozáruční servis chladniček a mrazniček.

Prodej repasovaných chladniček a mrazniček 2. jakosti.

Servis a montáž klimatizací.

Prodej domácího chlazení, jeho montáž u zákazníka včetně uvedení do provozu.

Prodej průmyslového chlazení, jeho montáž u zákazníka včetně uvedení do provozu.

Technické posudky, opravy, repase a poradenské služby při koupi chladicí a mrazicí techniky.

Ekologická likvidace chladniček a mrazniček.

Často kladené otázky

u

Jakou má Vaše zboží záruku?

Vždy je uvedeno u konkrétního kusu. U nového zboží standartně 24 měsíců, u použitého nebo s vadou 12, 6 nebo i méně

u

Jak velkou kapacitu chladničky naše domácnost potřebuje?

Většinou se řídí podle pravidla 70 litrů objemu na osobu (chladnička) a 25 litrů (mrazák). Vybírejte však také s ohledem na budoucnost – s růstem počtu členů rodiny, vám už kapacita stačit nemusí.
Potřebná velikost chladničky se však odvíjí od životního stylu rodiny a důležité je také uspořádání vnitřního prostoru – množství poliček či typ použitých zásuvek. Ty mohou být obyčejné, nebo speciální, jako je například Crisper Box, zásuvky s nulovou zónou apod. Některé modely nabízejí také stojánky na vejce nebo držáky na lahve.

u

Jak vybrat vestavnou ledničku?

Pokud vybíráte lednici, kterou chcete zabudovat přímo do své kuchyňské linky, zvolte vestavný typ. Vestavná lednička nabízí výhody kombinované chladničky, na rozdíl ní od má speciální úpravu stěn i otvírání pro vestavbu do kuchyňské linky.

u

Kdy je lepší zvolit volně stojící a kdy vestavnou ledničku?

Plánujete v nejbližších letech výměnu kuchyňské linky nebo stěhování? Pak je pro vás lepší volně stojící lednička, kterou snadno umístíte do kterékoli kuchyně. Stavíte, pořizujete si novou kuchyň nebo již máte vestavné ostatní spotřebiče? Zvolte ledničku do vestavby. Bude mít stejný zevnějšek, tudíž vaše kuchyň bude mít čistější design bez „rušivých“ elementů.

u

Jaký typ chladničky je pro mě vhodný?

Všechny druhy ledniček mají své pro a proti, důležité je místo použití, kapacita a množství funkcí.
Pro běžné domácnosti jsou určeny kombinované, monoklimatické, americké nebo vestavné ledničky, přičemž zde je rozhodující jejich vnitřní objem a také množství funkcí jednotlivých modelů. Kombinované chladničky spojují chladicí a mrazicí část, monoklimatické nemají mrazák, americké jsou vhodné do velkých kuchyní a vestavné lednice se zabudovávají do kuchyní na míru.
Pultové ledničky mají menší kapacitu a skvěle poslouží na chalupě, v garsonce nebo kanceláři.

u

Energetická třída

Energetická třída označuje zařazení do skupiny podle energetické náročnosti provozu spotřebiče. Pro jednodušší výběr slouží energetický štítek, kterým je povinně označena každá lednice. Spotřeba se odvozuje za provozu při ideálních podmínkách – teplotě okolí 20 °C a 70% zaplnění prostoru lednice. Od července 2010 nesmí být na trhu EU prodávány ledničky a mrazáky třídy B a nižší.

u

Počet kompresorů a okruhů

Ledničky se v současnosti vyrábí zpravidla pouze s jedním kompresorem a jedním nebo dvěma okruhy. Ty ovlivňují nezávislé nastavení teploty v lednici a mrazáku i úplné vypnutí každého spotřebiče zvlášť.

u

Užitný objem

Obecně se doporučuje pro jednoho člena domácnosti alespoň 70 litrů chladicího prostoru a 30 litrů mrazáku. Potřebná velikost chladničky se však odvíjí od životního stylu rodiny a důležité je také uspořádání vnitřního prostoru – množství poliček či typ použitých zásuvek.

u

Umístění mrazáku

Vestavné kombinované ledničky se vyrábí ve dvou variantách. Mrazák dole je lépe regulovatelný, má 2-5 zásuvek a větší užitný objem. Mrazák nahoře je naproti tomu dobře přístupný, jeho užitný objem je však menší.