Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Amica VC 1622 M (E)
Volně stojící kombinovaná chladnička v energetické třídě E a béžovém provedení s celkovým objemem 202 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Amica VC 1622 M disponuje automatickým odmrazováním chladicí části, 3 policemi v chladničce a 3 šuplíky v mrazáku.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení

Zakupte vybranou chladničku Amica a získejte až 2 000 Kč z nákupu zpět!
Podmínky akce:
- Zakupte vybraný spotřebič Amica zařazený do akce
- Spotřebič zaregistrujte nejpozději do 30ti dnů od nákupu na webu Amica
- Po splnění podmínek získáte cashback až 2 000 Kč
- Akce platí od 1. 5. do 30. 8. 2026
*Kompletní pravidla akce ZDE
Vlastnosti
- Kombinovaná chladnička v béžovém designu
- Mechanické ovládání termostatu
- Šetrné a úsporné LED osvětlení
- Automatické odmrazování chladicí části
Vnitřní výbava
- 3 police v chladničce
- 1 zásuvka na zeleninu
- 3 přihrádky ve dveřích chladničky
- 3 šuplíky v mrazáku
Technické parametry
| Energetická třída | E |
| Spotřeba el. energie | 195,28 kWh/rok |
| Celkový užitný objem | 202 l |
| Objem lednice | 147 l |
| Objem mrazáku | 55 l |
| Hlučnost | 39 dB |
| Třída mrazení | **** |
| Doba skladování při výpadku | 16 h |
| Výška | 162 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hloubka | 61,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ledničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5906006908478 |
| Barva: | Béžová |
| Celkový objem: | 202 l |
| Energetická třída: | E |
| Hloubka: | 62 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Typ: | Volně stojící |
| Výška: | 161 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
