O nás

Příběh naší společnosti se odstartoval v roce 2018, kdy jsme se společně s otcem rozhodli otevřít pobočku na pražském Žižkově. Tímto krokem se začala psát prozatím krátká historie projektu, který nese naše příjmení. Od té doby jsme sice ušli pěkný kus cesty, to hlavní nás ale doufáme ještě čeká.
Velkým krokem bylo na konci roku 2018 otevření nové pobočky na Smíchově v Plzeňské ulici, která částečně ulehčila provozu prodejny na Žižkově a také nám umožnila se ještě více přiblížit našim zákazníkům. Právě oni jsou hnacím motorem a právě díky nim se snažíme každý den zlepšovat naše služby.
Razíme motto „náš zákazník, náš pán“, kdy se pokoušíme klientům maximálně vyjít vstříc a domluvit se s nimi na optimálním řešení jejich požadavků. Příkladem je i tento e-shop, který jsme připravovali několik měsíců za účelem co nejjednodušší orientace a nákupu nového i zánovního sortimentu, který nabízíme. Naším exkluzivním partnerem je společnost Candy Hoover, nabízíme však spotřebiče prakticky všech značek a vybere si u nás opravdu každý. Největší odměnou jsou pro nás pozitivní reference a spokojenost našich zákazníků, mezi které se doufáme zařadíte i vy.
 
​​​​​Pro Vaši spokojenost jsme připraveni udělat maximum.
Pavel Novotný
konevova

Záznamy nebyly nalezeny...