Náš příběh

Příběh naší společnosti odstartoval v roce 2018, kdy jsme se společně s otcem rozhodli otevřít pobočku na pražském Žižkově. Tímto krokem se začala psát prozatím krátká historie projektu, který nese naše příjmení. Od té doby jsme ušli pěkný kus cesty, to hlavní nás ale stále ještě čeká.
 
Velkým krokem bylo na konci roku 2018 otevření nové pobočky na Smíchově v Plzeňské ulici, která částečně ulehčila provozu prodejny na Žižkově a také nám umožnila se ještě více přiblížit našim zákazníkům. Právě oni jsou pro nás hnacím motorem a díky nim zdokonalujeme naše služby každým dnem.
 
Řídíme se filozofií „náš zákazník, náš pán“, klientům se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc a domluvit se s nimi na optimálním řešení jejich požadavků. Příkladem je i tento e-shop, který jsme připravovali několik měsíců za účelem co nejjednoduššího výběru a nákupu veškerého nového i zánovního sortimentu, který nabízíme. Naším exkluzivním partnerem je společnost Candy Hoover, nabízíme však spotřebiče prakticky všech značek a vybere si u nás opravdu každý. Největší odměnou jsou pro nás pozitivní reference a spokojenost našich zákazníků, mezi které se doufáme zařadíte i Vy.
 
​​​​​Pro Vaši spokojenost jsme připraveni udělat maximum.
Pavel Novotný
 
 
×

Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.