Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Amica VD 1442 AM (E)
Volně stojící kombinovaná chladnička v béžovém provedení a energetické třídě Enabízí objem 206 litrů. Dvoudvéřová lednička Amica VD 1442 AM zajistí pohodlí a úsporu energie díky systému automatického odmrazování chladicí části. Navíc budete mít vždy perfektní přehled o stavu potravin díky úspornému LED světlu.

Zakupte vybranou chladničku Amica a získejte až 2 000 Kč z nákupu zpět!
Podmínky akce:
- Zakupte vybraný spotřebič Amica zařazený do akce
- Spotřebič zaregistrujte nejpozději do 30ti dnů od nákupu na webu Amica
- Po splnění podmínek získáte cashback až 2 000 Kč
- Akce platí od 1. 5. do 30. 8. 2026
*Kompletní pravidla akce ZDE
Vlastnosti
- Automatické rozmrazování u chladničky
- Mechanické ovládání termostatu
- LED osvětlení
- Béžové elegantní provedení
Vnitřní výbava
- 3 prostorné a odolné přihrádky ve dveřích chladničky
- Zásuvka na ovoce a zeleninu
- 4 poličky v chladničce
- 1 polička v mrazáku
Technické parametry
| Energetická třída | E |
| Spotřeba el. energie | 179,95 kWh |
| Celkový užitný objem | 206 l |
| Objem lednice | 162 l |
| Objem mrazáku | 44 l |
| Hlučnost | 40 dB |
| Třída mrazení | **** |
| Doba skladování při výpadku | 12 hodin |
| Výška | 144 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hloubka | 61,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ledničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4040729156356 |
| Barva: | Béžová |
| Energetická třída: | E |
| Hloubka: | 61,5 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Typ: | Volně stojící |
| Výška: | 144 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
