Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Amica VD 1442 AY (E)
Volně stojící dvoudveřová retro chladnička v energetické třídě E a žlutém provedení s celkovým objemem 206 l, mechanickým ovládáním a šetrným LED osvětlením. Amica VD 1442 AY disponuje automatickým odmrazováním chladicí části, 4 policemi v chladničce a 1 zásuvkou na zeleninu.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení

Zakupte vybranou chladničku Amica a získejte až 2 000 Kč z nákupu zpět!
Podmínky akce:
- Zakupte vybraný spotřebič Amica zařazený do akce
- Spotřebič zaregistrujte nejpozději do 30ti dnů od nákupu na webu Amica
- Po splnění podmínek získáte cashback až 2 000 Kč
- Akce platí od 1. 5. do 30. 8. 2026
*Kompletní pravidla akce ZDE
Vlastnosti
- Dvoudveřová retro chladnička ve žlutém designu
- Mechanické ovládání termostatu
- Šetrné a úsporné LED osvětlení
- Automatické odmrazování chladicí části
Vnitřní výbava
- 4 police v chladničce
- 1 zásuvka na zeleninu
- 3 přihrádky ve dveřích chladničky
- 1 police v mrazáku
Technické parametry
| Energetická třída | E |
| Spotřeba el. energie | 179,95 kWh/rok |
| Celkový užitný objem | 206 l |
| Objem lednice | 162 l |
| Objem mrazáku | 44 l |
| Hlučnost | 40 dB |
| Třída mrazení | **** |
| Doba skladování při výpadku | 12 h |
| Výška | 144 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hloubka | 61,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ledničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4040729156332 |
| Barva: | Žlutá |
| Celkový objem: | 206 l |
| Energetická třída: | E |
| Hloubka: | 61,5 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Typ: | Volně stojící |
| Výška: | 144 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
