Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Candy CCHH 200EB (E)
Pultový mrazák Candy CCHH 200EB nabízí úsporu energie a prostor pro velkou zásobu mražených potravin. K dispozici je úložný koš, který je vhodný především pro skladování menších věcí. Mraznička může fungovat i v místnosti s teplotou až -15 °C, což vám dává možnost ji umístit i do sklepa nebo garáže. Při výpadku elektřiny vydrží potraviny zamrazené až 21 h. Ovládací panel se skládá z otočného termostatu a led diod. Nastavit můžete teplotu v 5 stupních.
Informace o Candy CCHH 200EB
Hlavní vlastnosti
Třída energetické účinnosti E
Celkový čistý objem (l) 196
Čistý objem chladničky/ mrazáku (l) -/196
Spotřeba energie za den (kWh/24 hod) 0,545
Roční spotřeba energie (kWh/rok) 199
Mrazicí výkon (kg/24 hod) 9
Doba skladování při výpadku proudu (hod) 21
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1 pW) 39
Emisní třída hluku šířeného vzduchem C
Klimatická třída SN - T 10°- 43°C
Nejnižší bezpečná pracovní teplota okolí mrazničky -15 °C
Hvězdičkové označení ****
Třída energetické účinnosti světla -
Vlastnosti
Statické chlazení
Mechanické ovládání
Otočný termostat s úrovní nastavení výkonu 1 – 5
Červená kontrolka zvýšené teploty
Zelená kontrolka provozu OK
Manuální rozmrazování
Možnost umístit v místnosti s okolní teplotou až do -15° C (sklep)
Mrazák
1 drátěný koš
Konstrukce
Integrované madlo
Ekologické chladicí médium R600a
1 kompresor
Barva Černá
Rozměry výrobku v x š x h (mm) 845 x 915 x 555
Čistá váha výrobku (kg) 32
Rozměry balení v x š x h (mm) 890 x 945 x 575
Hmotnost s obalem (kg) 35
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mrazící boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8059019108490 |
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 196 l |
| Energetická třída: | E |
| Hloubka: | 55,5 cm |
| Šířka: | 91,5 cm |
| Typ: | Volně stojící |
| Výška: | 84,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
