Doprava

Naše firma nabízí různé způsoby doručení výrobku. Kromě zde uvedených možností je možné se vždy domluvit individuálně dle vašich specifických potřeb na telefonním čísle 739 696 950.
Osobní přístup a maximální pohodlí zákazníka je naší nejvyšší prioritou.Dopravy, které pro Vás realizujeme

Osobní vyzvednutí - Plzeňská 76, Praha - vždy ZDARMA
Pokud se rozhodnete zboží vyzvednout osobně, můžete tak učinit po telefonické domluvě na 739 696 950 v otevíracích hodinách naší pobočky na Plzeňské ulici č. 76. Zaparkovat lze před prodejnou na chodníku, kde vám náš pracovník pomůže vybrané zboží naložit do auta.
Doprava NovotnýELEKTRO
V rámci zkvalitňování našich služeb jsme se stali partnery několika přepravních firem, jako například GEIS, TopTrans, GLS a DPD. Díky tomu jsme schopni drtivou většinu našeho zboží dodat na vámi vybrané místo určení zcela ZDARMA . V rámci doručení ZDARMA následně nás pracovník nebo partnerská firma odnese spotřebič za první zamykatelné dveře .
Odvoz starého spotřebiče a výnos nového
V případě zájmu o odvezení nebo vynesení spotřebiče na Vámi určené místo Vás prosíme zadejte tuto službu při objednávce v sekci doprava a platba. Popřípadě volejte rovnou na číslo a rádi Vám pomůžeme 739 696 950, kde je možné domluvit konkrétní kroky při odvozu spotřebiče, který už doma nechcete mít.V případě jakýchkoli otázek či individuálních přání nás neváhejte kontaktovat na 739 696 950, kde náš vyškolený pracovník vyslechne vaše připomínky a domluví se s vámi to nejlepší řešení.
Jsme tu pro vás každý den v týdnu po celý rok.

Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.