Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Electrolux EWS6526WC (A)
S úsporou místa i energie vám pomůže úzká pračka Electrolux EWS6526WC série 600 SensiCare. S hloubkou pouze 37,8 cm vám nebude překážet v kuchyni či menší koupelně. I přes své úsporné rozměry se může pochlubit moderním designovým provedením. Spotřebič spadá do energetické třídy A, takže vaše prádlo šetrně vypere i s minimální spotřebou energie. Uspokojivý je také výkon 1 200 otáček za minutu. Buben najednou pojme až 6 kg prádla. Pračku můžete ovládat snadno pomocí panelu v českém jazyce. Na výběr máte ze 14 programů. Za zmínku jistě stojí program Rychlý 14 a program Hygiena pro hygienicky čisté prádlo. Technologie SensiCare vám pomůže ušetřit spoustu času, energie i vody. Samozřejmostí je odložený start a program Eco.
Electrolux 600 SensiCare EWS6526WC
- Typ: úzká pračka předem plněná
- Kapacita praní: 6 kg
- Maximální otáčky odstřeďování: 1 200 ot./min
- Energetická třída: A
- Třída účinnosti odstředění: B
- Hlučnost při odstřeďování: 74 dB
- Třída hlučnosti: B
- Rozměry: 843 × 595 × 378 mm
- Hloubka: 378 mm / uváděná hloubka 411 mm
- Objem bubnu: 42 l
- Barva: bílá
- Instalace: volně stojící spotřebič
- Příkon: 1 900 W
- Napětí: 230 V
- Jištění: 10 A
- Délka přívodního kabelu: 1,4 m
- Délka napouštěcí hadice: 130 cm
- Délka vypouštěcí hadice: 197 cm
- Produktové číslo / PNC: 914 342 529
- EAN: 7333394129624
- Jazyk ovládacího panelu: čeština
- Woolmark: Woolmark Blue
Funkce a výbava:
- Technologie SensiCare
- Steam Anti-Allergy parní antialergický program
- Time Manager – možnost zkrácení nebo prodloužení cyklu
- SoftPlus
- Odložený start
- Snadné žehlení
- Předpírka
- Volba otáček
- Volba teploty
- Start/Pauza
- Pouze máchání
- Ochrana proti vytopení
- 4 nastavitelné nožičky
Programy:
- Bavlna
- Eco 40–60
- Syntetika
- Jemné prádlo
- Vlna
- Hedvábí
- Dětský program
- Antialergický program s párou
- Outdoor
- Sport
- Džínovina
- Rychlý 14 minut
- Máchání
- Odstředění / vypouštění
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přední plnění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7333394129624 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka: | 37,8 cm |
| Počet kg: | 6 kg |
| Šířka: | 59,5 cm |
| Typ: | Přední plnění, Volně stojící |
| Výška: | 84,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
