Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Gorenje NRS8182KX (E)
Americká chladnička Gorenje NRS8182KX v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy E. Disponuje chladicím prostorem s kapacitou 264 l a mrazícím o objemu 164 l. Vybavená je funkcemi NoFrost Plus, MultiFlow, FastFreeze, HolidayMode či LED osvětlením. Maximální dosahovaná hlučnost je 42 dB.
Průměrné hodnocení produktu je 2,8 z 5 hvězdiček.
54 hodnocení
Americká lednice výška 177,7 cm, energetická třída E, objem chladničky 264 l, objem mrazničky 164 l, hlučnost 42 dB, klimatická třída N, ST a T, počet polic lednice 3, počet přihrádek mrazáku 6, výška 177,7 cm, šířka 83,2 cm, hloubka 62,3 cm, hmotnost 78 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Americké lednice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3838782406263 |
| Barva: | Nerez |
| Celkový objem: | 468 l |
| Energetická třída: | E |
| Hloubka: | 62,5 cm |
| No frost: | Ano |
| Šířka: | 83,2 cm |
| Typ: | Volně stojící |
| Výška: | 177,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
