Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Mora VDST650FF
Sklokeramická varná deska Mora VDST 650 FF v černé barvě se zkosenou přední hranou má 3 Hi-Light varné zóny. Ty jsou vybaveny ukazatelem zbytkového tepla, díky čemuž je možné zjistit, která varná zóna je horká a předejít popálení. Zbytkové teplo také můžete využít i na rozmrazování nebo ohřev uvařeného jídla. Dotykové ovládání s plynulou regulací výkonu se zvukovým signálem je umístěno vpředu. K dispozici jsou i funkce KeepWarm, Pause, Timer a dětská pojistka KeyLock.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
Varné zóny
Vlastnosti
- Vestavná sklokeramická varná deska v černém designu
- Zkosená přední hrana, ostatní broušené
- Dotykové ovládání výkonu
- Ukazatel zbytkového tepla
- Plynulá regulace výkonu
- Signalizace funkce
- KeepWarm – udržování teploty 70 °C
- Pause – okamžité dočasné zastavení vaření bez ztráty nastavených parametrů
- Timer – časový spínač varných zón s auto vypnutím
Technické parametry
| Napětí | 230 V |
| Maximální příkon | 3500 W |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Výška pro vestavbu | 6 cm |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Hloubka pro vestavbu | 49 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Varné desky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3838782453496 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
