Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Philco PLDI 128 AB (A)
Pračka s párou Philco PLDI 128 AB s kapacitou 8 kg nabízí o 20 % nižší spotřebu energie než standardní třída A. Má jednoduché ovládání v češtině a nabídne opravdu širokou škálu programů pro rychlé každodenní praní i důkladnou hygienickou čistotu. K dispozici jsou rychlé programy 15 a 30 minut pro oživení lehce nošeného prádla beze skvrn, Noční program pro praní přes noc bez rušení sousedů i vašeho spánku, můžete přidat ExtraMáchání pro důkladné vymáchání prádla i odstřeďování navíc až 1 200 ot./min., které urychlí sušení. O vyšší hygienu prádla se postará funkce páry SpaCare, která působí před hlavním praním a zvyšuje účinnost pracího prostředku. Pro intenzivní péči je k dispozici Antibakteriální program s teplotou 85 °C a program Čištění bubnu pomáhá udržovat v čistotě také vnitřní prostor pračky. Pro lepší plánování praní je k dispozici Odložený start a pro větší bezpečí malých dětí funkce Dětský zámek.

PHILCO nabízí bezplatný servis +3 roky na všechny produkty, neboť si uvědomuje kvalitu všech produktů v sortimentu.
Podmínky akce:
- Zakupte vybraný výrobek značky Philco
- Prověďte registraci výrobku do 14 dnů od nákupu ZDE
- Bezplatný servis se vztahuje pouze na volně stojící a vestavné spotřebiče značky Philco, které byly zakoupeny po 31. 12. 2013
- Je poskytován pouze spotřebitelům – fyzickým osobám, které nejsou podnikatelskými subjekty ve smyslu platných právních předpisů
- Bezplatný servis není poskytován na malé domácí spotřebiče
- Na základě této registrace bude spotřebiteli vystaven certifikát, který bude spotřebitele opravňovat k uplatnění nároku na Bezplatný servis
Další informace o bezplatném servisu naleznete ZDE.
Pračka s předním plněním
Philco PLDI 128 AB
Hlučnost 75 dB
Náplň praní 8 kg
Otáčky 1200 otm
Energhetická třída A - 20%
Třída účinnosti odstřeďování C
Emisní třída hluku B
Spotřeba energie na 100 cyklů 38 kWh
Doba trvání programu ECO 3:38 h
Spotřeba vody za cyklus 48 l
Počet programů 15
Program jemné prádlo
Parní program
Program snadné žehlení
Odložený start
Parní program SteamCure
Množstevní automatika
Digitální displej
Výška 85 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 54,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přední plnění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590669404186 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | A |
| Hloubka: | 54,5 cm |
| Počet kg: | 8 kg |
| Prodloužená záruka: | Ano |
| Šířka: | 59,8 cm |
| Typ: | Přední plnění, Volně stojící |
| Výška: | 85 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
