Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Snaige CC31SM-T100FE (E)
SNAIGE CC31SM-T100FE je monoklimatická jednodveřová lednice v bílém provedení, vhodná pro gastro provozy. Poskytuje celkovou kapacitu 296 litrů a flexibilní uspořádání vnitřního prostoru díky 6 nastavitelným drátěným policím. Ty vynikají vysokou nosností až 50 kg na jednu polici. Dveře nejsou osazeny poličkami, samozřejmostí je LED osvětlení. Lednice disponuje funkcí automatického odmrazování, která zamezuje tvorbě ledu na vnitřních stěnách. Kapky ledu na zadní stěně v době nečinnosti kompresoru roztají a vzniklá voda odteče do misky na kompresoru, ze které se následně odpaří. Vy se tak můžete spolehnout na bezproblémový provoz, aniž byste museli věnovat čas ručnímu odmrazování lednice. Chladnička SNAIGE CC31SM-T100FE spadá do energetické třídy E, její denní spotřeba je 0,301 kWh a roční spotřeba činí 110 kWh.
Klíčové vlastnosti:
- Automatické odmrazování
- Velký objem 296 litrů
- 5 nastavitelných drátěných poliček
- Vysoká nosnost polic: možnost uložit až 50 kg na 1 polici
- LED osvětlení interiéru
Detailní popis produktu
• výška 163 cm
• šířka 60 cm
• hloubka 65 cm
• čistý objem 296 litrů
• energetická třída E
• spotřeba den 0,301 kWh
• spotřeba rok 110 kWh
• chladicí teplota 0°C - 8°C
• automatické odmrazování chladničky
• LED osvětlení
• klimatická třída N-T
• hluk 41 dB
• 5 nastavitelných, drátěných poliček 494 x 401, 1 spodní 495 x 319
• maximální zatížení na polici 50 kg
• gastro - bez poliček ve dveřích
• vnitřní rozměr 1420 x 501 x 454 mm
• přestavitelné dveře
• nastavitelné nožičky
• hmotnost - 52 kg
• bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4770104531330 |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 296 l |
| Energetická třída: | E |
| Hloubka: | 65 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Typ: | Volně stojící |
| Výška: | 163 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
