Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Snaige SNT-508 (D)
Předem plněná automatická pračka Snaige SNT-508 se řadí do energetické třídy D. Poskytuje kapacitu pro praní až 5 kg prádla.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
Popis produktu
• Předem plněná automatická pračka
• Energetická třída D
• Náplň prádla 5 kg
• Otáčky odstřeďování max. 800/min., nastavitelné
• Účinnosti odstřeďování D
• Displej
• 15 programů
• Rychlý program - vypere malé množství prádla při teplotě 30°C za 15 minut
• Denní program 60' - pro každodenní rychlé praní za 60 minut při teplotě 60°C
• Nastavení teploty
• Praní ve studené vodě
• Odloýený start od 1 do 23 hod.
• Dětský zámek
• Automatická váha
• Materiál nádrže : Karboran
• Barva bílá
• Rozměry: (V x Š x H) 85 x 60 x 50 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přední plnění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680508308376 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | D |
| Hloubka: | 50 cm |
| Počet kg: | 5 kg |
| Šířka: | 60 cm |
| Typ: | Přední plnění, Volně stojící |
| Výška: | 85 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
