Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Amica PPF 61002 EW (E)
Zepředu plněná pračka Amica PPF 61002 EW v bílém provedení má 6 kg buben s maximálními otáčkami odstřeďování 1000 ot./min. Hlučnost při odstřeďování 80 dB. Má i ochranu proti přetečení pračky. Možnost odloženého startu či nastavení dětského zámku. Pračka nabízí až 23 programů, které si lze snadno navolit pomocí otočného voliče. Hloubka 40 cm.
Průměrné hodnocení produktu je 2,6 z 5 hvězdiček.
10 hodnocení
Programy
| Bavlna | |
| Syntetika | |
| Jemné | |
| ECO 40–60 | |
| Super krátký 15 min | |
| Rychlý 30 min | |
| Denní 45 min | |
| Samočištění | |
| Odstřeďování |
Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.
Vlastnosti
- Předem plněná automatická pračka v bílém designu
- Kapacita 6 kg prádla
- Ovládací panel se symboly
- 9 hlavních programů (celkový počet 23)
- Předpírka
- Funkce odloženého startu
- Dětský zámek
- Průměr otvoru dvířek: 30 cm
- Bezpečnostní zámek dvířek
- Ochrana proti přetečení
Technické parametry
| Energetická třída | E |
| Spotřeba el. energie | 74 kWh/100 cyklů |
| Spotřeba vody | 43 l/cyklus |
| Náplň | 6 kg |
| Maximální otáčky | 1000 ot./min |
| Výška | 85 cm |
| Šířka | 59,5 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Barva | Bílá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5906006912208 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | E |
| Hloubka: | 40 cm |
| Počet kg: | 6 kg |
| Šířka: | 60 cm |
| Typ: | Přední plnění |
| Výška: | 85 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
