Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Candy CUH3S617EWH (E)
Šuplíková mraznička Candy CUH3S617EWH s kapacitou 242 litrů se nachází v energetické třídě E. Teplotu je možné nastavit prostřednictvím mechanického ovladače uvnitř. Mrazák má označení 4 hvězdičkami, to znamená že je vhodný pro dlouhodobé uskladnění potravin. Do 7 průhledných zásuvek se vejde velké množství jídla. Dveře mají kovové madlo a výměnné panty, tak si můžete vybrat, kterým směrem se mají otevírat.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
Vlastnosti
- Šuplíkový mrazák
- Candy CUH3S617EWH
- Statické chlazení
- Mechanické ovládání
- Manuální odmrazování
- 7 průhledných zásuvek
- 2 polohovatelné nožičky
- Externí kovové madlo
- Výměnný závěs dveří
- Ekologické chladicí médium R600a
- 1 kompresor
Parametry
- Třída energetické účinnosti E
- Celkový čistý objem (l) 242
- Čistý objem chladničky/ mrazáku (l) -/242
- Spotřeba energie za den (kWh/24 hod) 0,586
- Roční spotřeba energie (kWh/rok) 214
- Mrazicí výkon (kg/24 hodZ 11
- Doba skladování při výpadku proudu (hod) 12
- Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1 pW) 40
- Emisní třída hluku šířeného vzduchem C
- Klimatická třída N - ST 16° - 38°C
- Hvězdičkové označení ****
- Rozměry výrobku v x š x h (mm) 1710 x 600 x 605
- Čistá váha výrobku (kg) 58
- Rozměry balení v x š x h (mm) 1783 x 650 x 635
- Hmotnost s obalem (kg) 60
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mrazáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8059019106915 |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 242 l |
| Energetická třída: | E |
| Hloubka: | 60,5 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Typ: | Volně stojící |
| Výška: | 171 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
