Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Gorenje WNGPI72SBS (B)
Volně stojící předem plněná pračka v energetické třídě B a bílém provedení s kapacitou 7 kg prádla. Gorenje WNGPI72SBS je vybavena invertorovým motorem PowerDrive, bubnem SnowFlake a nastavitelným koncem praní DelayEnd. Funkce páry pro dezinfekci prádla a redukci pomačkání.
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
Programy
| Bavlna | |
| Syntetika | |
| Vlna | |
| Sport | |
| Mix | |
| Everyday wash | |
| Extra hygiena | |
| Dětské prádlo | |
| QuickWash 15` | |
| Program pro materiály a oděvy z peří a prachového peří | |
| Eco 40–60 °C | |
| Power 49' |
Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.
Vlastnosti
- Volně stojící předem plněná pračka v bílém designu
- Invertorový motor PowerDrive
- Buben SnowFlake
- Tlačítko ovládání
- Nastavení konce praní DelayEnd
- Nastavení teploty
- Praní za studena 15 °C
- 15 programů
- Základní programy: Bavlna, Syntetika, Vlna, Sport, Mix, Everyday wash, Extra hygiena
- Dodatečné programy: Dětské prádlo, QuickWash 15`, Program pro materiály a oděvy z peří a prachového peří, Eco 40–60 °C, Power 49'
- Přidání prádla po spuštění praní
- Nastavení konce praní
- SteamTech dodatečné ošetření párou
- Funkce páry pro dezinfekci prádla a redukci pomačkání
- Odložený start
- Samočistící program
- Systém proti pomačkání prádla
- Dětská pojistka
Technické parametry
| Energetická třída | B |
| Spotřeba el. energie | 0,51 kWh |
| Spotřeba vody | 43 l/cyklus |
| Náplň | 7 kg |
| Maximální otáčky | 1200 ot./min |
| Výška | 84,5 cm |
| Šířka | 59,5 cm |
| Hloubka | 43,5 cm |
| Barva | Bílá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3838782874550 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | B |
| Hloubka: | 43,5 cm |
| Počet kg: | 7 kg |
| Prodloužená záruka: | Ano |
| Šířka: | 60 cm |
| Typ: | Přední plnění, Volně stojící |
| Výška: | 85 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
