Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
Hoover H-FREE 100 HF122RH 011
Tyčový vysavač 2 v 1, ze kterého jde snadno oddělit ruční vysavač pro vysávání drobečků. Hoover H-FREE 100 HF122RH 011 je vybaven motorizovanou hubicí a LED světlem na hubici. Na jedno nabití zvládne vysávat až 40 minut. Sílu vysávání si jednoduše regulujete tlačítkem na rukojeti. Užijte si bezdrátové vysávání, které vás nebude omezovat.
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
Vlastnosti
- Tyčový a ruční bezsáčkový vysavač
- Stejný výkon vysávání jako u vysavačů s kabelem
- Ultralehký – velmi nízká váha usnadňuje manipulaci
- LED světlo na hubici
- Motorizovaná hubice
- Snadno vyjímatelný kartáč
- Vyjímatelná baterie s LED ukazatelem a možností nabíjení kdekoliv
- Vysypávání nádoby na prach snadným systémem One Touch
- Všechny typy povrchů
- Baterie Li-Ion
- Nastavení výkonu tlačítkem na rukojeti nebo nepřetržitý provoz
Dodávané příslušenství
- Motorizovaná hubice pro koberec a tvrdou podlahu s kobercovým rotačním kartáčem
- Štěrbinová hubice uložená v zadní části těla vysavače
- Prachový kartáč integrovaný v trubce
Technické parametry
| Napětí | 22 V |
| Doba provozu | 40 min. |
| Typ baterie | Lithium-Ion |
| Objem nádoby | 0,9 l |
| Rozměry | 112 × 26 × 30 cm (v × š × h) |
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Barva | Titanově šedá s červenou |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8016361994676 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
