Pokud jste v ČR nalezli výhodnější nabídku, kontaktujte nás.
PHILCO PLDS 127 DGN (D)
PHILCO PLDS 127 DGN je automatická pračka s předním plněním, která se hodí pro menší prostory díky své hloubce pouhých 40 cm. Tato pračka umožňuje praní až 7 kg prádla a disponuje 15 programy, které zajišťují optimální péči o různé typy textilií.

PHILCO nabízí bezplatný servis +3 roky na všechny produkty, neboť si uvědomuje kvalitu všech produktů v sortimentu.
Podmínky akce:
- Zakupte vybraný výrobek značky Philco
- Prověďte registraci výrobku do 14 dnů od nákupu ZDE
- Bezplatný servis se vztahuje pouze na volně stojící a vestavné spotřebiče značky Philco, které byly zakoupeny po 31. 12. 2013
- Je poskytován pouze spotřebitelům – fyzickým osobám, které nejsou podnikatelskými subjekty ve smyslu platných právních předpisů
- Bezplatný servis není poskytován na malé domácí spotřebiče
- Na základě této registrace bude spotřebiteli vystaven certifikát, který bude spotřebitele opravňovat k uplatnění nároku na Bezplatný servis
Další informace o bezplatném servisu naleznete ZDE.
Pračka předem plněná
Philco PLDS 127 DGN
• Energetická třída D
• Otáčky 1 200 ot/min
• Náplň praní 7 kg
• Emisní třída hluku C
• Hlučnost 80 dB
• 15 programů
• LED displej
• Ukazatel zbytkového času
• Množstevní automatika
• Odložený start
• Předpírka
• Extra máchání
• Rychlé programy 15 a 45 minut
• Džíny
• Jemné prádlo
• ECO
• Odstředění
• Máchání a odstředění
• Spotřeba 69 kWh/100 cyklů
• Spotřeba vody 45 l/cyklus
• Rozměry (V × Š × H): 85 × 59,5 × 40 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přední plnění |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8590669390021 |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | D |
| Hloubka: | 40 cm |
| Počet kg: | 7 kg |
| Prodloužená záruka: | Ano |
| Šířka: | 59,5 cm |
| Typ: | Volně stojící |
| Výška: | 85 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
